Bios5 karttan sonra ecm problemleri...

Digital-TV Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

İleti crck » Per Mar 09, 2006 11:10 pm

İlginiz için teşekkür ediyorum, kendim de denemeye çalışıcam ama dokümanınızı bekliyorum.
crck

İleti crck » Sal Nis 25, 2006 12:59 am

sayın aqua,

konu ile ilgili newcs ve wincsc yide denedim ancak sonuc yine olumsuz. ancak denemelerim sırasında farkettigim bir sey su oldu, bu calismayan kanallarin ecm degerleri paket buyukluklerinden daha buyuk. yani normal calisan kanallarda ecm verileri 132 byte, paket buyuklukleri 184 byteken, calismayan kanallarda ecm verileri 192 byte, paket buyuklugude ayni sekilde 184 byte olarak gorunuyor. dolayisiyla card server yazilimlari birden fazla pakette parca parca gelen ecm verilerini cozup clientlarin anlamasini saglayamiyor.

insallah bu yeni bilgi sorunun cozumu ile ilgili ilerisi icin yardimci olacak bir bilgidir.

saygilarimla
crck

İleti cecotheone » Pzr Arl 17, 2006 9:38 pm

Arkadaşlar, ben kartı 3 ay önce aldım. Biraz ileri seviye bilgi gerektirse de, verilen yardımcı dökümanlar ile arzuladığım herşeyi denedim ve yaptım. Bir şey dışında: Yukarıda sizin de tespit ettiğiniz gibi, Card Reader ve ilgili programlar ile yasal kartımla tüm digiturk kanallarını seyredemiyorum. crck'nin yazdığı kanalların aynılarına ben de ulaşamıyorum. Internette uzun aramalar yaptım ancak birşey bulamadım. Bu skystar3le ilgili değil digiturkun yayın sistemi ile ilgili bir sorun. Beraber çözelim. Çözüm bulan olursa buraya yazalım. Ben de aramaya devam edeceğim. Yoksa benim Media Center Pc+Projector projesi, Digital Receiver+Projektör projesi olarak değişecek maalesef. Şimdiden teşekkürler.
Ceco TheOne
cecotheone

İleti aQUa » Pts Arl 18, 2006 1:54 am

Abonesi olduğunuz her kanalı izleyebilmeniz lazım

Kanalın üzerine gelip update yaparsanız açılacağını sanıyorum.
aQUa
aQUa

İleti okany » Cum Mar 06, 2009 2:00 am

sorun pluginler başka hiç birşey değil.http://www.dvbskystar.com/ bu siteden aşğıdaki pluginleri indirin

xclient_v001
xcwdaemon5a

not:kesinlikle versiyonlar bunlar olmalı neden derseniz aynı adda fakat versiyonları farklı plugin denedim olmuyo.muhakkak bunlar olmalı arkadaşlar.
okany

Önceki

Digital-TV DVB-S PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir