Program Desteği

Digital-TV Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Program Desteği

İleti aQUa » Pts Ekm 17, 2005 5:09 pm

Değerli Müşterilerimiz,

Kartımızın hardware yapısı yönünden benzerlerinden daha üstün olduğu hakkında konusunda hepimiz hem fikiriz, ancak kartımız şu anda sadece ProgDVB ve pluginleri ile çalışabilmektedir. Download programı olarak da birkaç program desteklemektedir.

Alternatif software programcılarının birçoğu yazılım desteğini belirli ücretler karşılığında yapmaktadırlar, bu rakam 4-5 bin USD aralığında değişmektedir bunun yanısıra çok az miktarda yazılımcı ise ücretsiz program desteği vermektedirler.

Firmamız TechniSat veya bir TwinHan kadar büyük maddi olanaklara sahip değildir, program desteğinin sağlanabilmesi için en azından belli bir miktar ürün satmamız gerekmektedir. Ürün satışından elde edilecek gelirin tamamı program desteğine aktarılacaktır, müşterilerimiz istese de istemese de program desteği sağlanacaktır, çünkü program desteğinin ürünün piyasada daha çok tutulmasını sağlayacağının farkındayız.

Satış rakamlarımız, ekonomik kriz ve ürünümüzün piyasada tanınmaması sebebiyle öngördüğümüz rakamlara henüz ulaşamamıştır ve program desteğinin sağlanmasını geçiktirmiştir. Yakın zamanda yurdışı ile yaptığımız bağlantıların ticarete dönüşmesi ve yurtiçinde ürünümüzün tanınmasının ardından program desteği kesinlikle sağlanacaktır.
En son aQUa tarafından, Çar Ekm 19, 2005 4:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 değişiklik yapıldı.
aQUa
aQUa

İleti st1905 » Sal Ekm 18, 2005 11:16 am

Burda anlamadigim sigmaelektronik gibi 32 yillik koklu bir firmanin 4-5 bin dolarlik yatirimi yapamamasi cok ilginc.

Gercekten sizin de dediginiz gibi karta donanim kisminda verdiginiz onemi yazilim kisminda gosterseydiniz bu kart turkiyede yok satardi bundan adim gibi eminim.

Ben etrafimda ve forumlarda gordugum kadariyla donanim tarfainda bu kadar iyi bir karta rastlamadim.Gercektende inanilmaz stabil bir kart ne yagmurda ne karda sinyal kaybi olmadan tv seyrediliyor.Kullandigim sure boyunca bu kart bir kez bile kilitlenme veya baska bir problem cikarmadi.

Butun bunlardan sonra 4-5 bin dolarlik bir yatirimla eger bda driverlari hazirlanacak ve bundan sonra diger yazilimlara destek verilecekse bu size bu urunun getirecekleri arasinda cok kucuk bir miktardir.

Kisa surede bu sorunu halletmeniz halinde Turkiyede veya cevre ulkelerde bu karttan baska kart satilmaz kanisindayim yeterki duzgun tanitimi yapilsin buda bizler sayesinde olcaktir eger yazilim kisminda basta yasadigimiz problemeler olmasaydi kartin unu daha cabuk yayilacak ve tutulacakti.
st1905

Program Desteği

İleti aQUa » Sal Ekm 18, 2005 12:37 pm

Anlaşılmayan bir durum var sanıyorum,

Sadece ProgDVB desteği için ödenen rakam 4500 USD dir, bunun gibi diğer yazılımlar için de belli rakamlar ödenmek durumundadır. BDA driverının yazılması ile bütün iş tamamlanmıyor, My Teather 'ı yazan programcı, ürünümüze ücretsiz destek vereceğini açıkladı, belli bir satış rakamına ulaştığımızda destek de beraberinde gelecektir.
aQUa
aQUa

Yapmayın allah askına

İleti ekremkocak » Sal Ekm 14, 2008 5:49 pm

Ya arkadaş. ben aylardır sizden yardımcı olmanızı bekliyorum.
bedavadan kartınızın reklamını yapacagın diyiyorum oralı bile olmuyorsunuz. Yeni bir dvb göstericisi yazıyorum ve sky300.device functionlarını verin diye yalvarıyorum hiç galaya bile almıyorsunuz.
ondan sonra kallıp bilmem kac bin dolarlardan söz ediyorsunuz.
verin su apileri sizde reklam yapın bende yani..
ekremkocak

Yapmayın allah askına

İleti ekremkocak » Sal Ekm 14, 2008 5:50 pm

Ya arkadaş. ben aylardır sizden yardımcı olmanızı bekliyorum.
bedavadan kartınızın reklamını yapacagın diyiyorum oralı bile olmuyorsunuz. Yeni bir dvb göstericisi yazıyorum ve sky300.device functionlarını verin diye yalvarıyorum hiç galaya bile almıyorsunuz.
ondan sonra kallıp bilmem kac bin dolarlardan söz ediyorsunuz.
verin su apileri sizde reklam yapın bende yani..
ekremkocak

Digital-TV DVB-S PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir