şifreli kanallar

Digital-TV Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

şifreli kanallar

İleti ts1977 » Sal Şub 03, 2009 9:32 pm

elimde Skystar3 DVB-S PCI Rev. 3.0 tv kartı mevcuttur.bilgisayarıma progdvb yi kurdum.gayet güzel çalışıyor.fakat güncel pluginleri SkyStar3 Download Merkezinden indirip sizin dediğiniz gibi sıkıştırılmış dosyadan çıkarıp plugin bölümüne kopyalamama rağmen halen şifreli kanalları izleyemiyorum.sadece bu bölüme s2 emu 128 ve plug 2.4.0.0 pluginlerini kopyaladım.enabled yaptım.france kanallarının 4 ve 5. kanal üzerinde bekledim.bilgisayarımın sağ alt köşesinde vplug çalışmaktadır.ama malesef bu kanalları çözmüyor.eksiğim nedir acaba
ts1977

İleti aQUa » Sal Şub 03, 2009 9:55 pm

Arkadaşım bu bilgiler oldukça eski artık Hotbird uydusunda France 4 - 5 kanalı da yok. İzlenebilen kanal sayısı oldukça sınırlıdır.

Ayrıca madem ki TV kartınızın SkyStar3 Rev 3.0 olduğunu biliyorsunuz bundan sonra konu başlıklarını ilgili bölümlere açarsanız hepimiz için takip etmemiz daha kolay olacaktır.

Bu konu başlığı yanlış bölüme açıldığı için bir süre sonra silinecektir bilginize.
aQUa
aQUa

Digital-TV DVB-S PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir