ss3 hakkında beni bilgilendirir misiniz?

Digital-TV Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

ss3 hakkında beni bilgilendirir misiniz?

İleti siyahgül » Pts Kas 10, 2008 3:33 pm

Ben tv kartı almak istiyorum ve yaptığım araştırmalarda hem iyi hem de kötü ss3 ün adını çok duydum.Bu konularda çok da bilgili bir insan değilim. Ürünü almadan öncede satışı yapan birinci kişiye danışıp ona göre karar vermeyi uygun gördüm.

1.ss3 pcı ve ss3 tv box arasında taşınabilir olması dışında teknik bir özellik farkı var mı?

2.Uydu çanağım apartman sistemine sahip.Herhangi bir problem yaşar mıyım?

3.D-smart aboneliğim var.D-smart kartımı kullanabilmek için sigma cam+ ürün paketine dahil midir.Yoksa ayrı almam mı gerekiyor?Hepsiburada.com da sigma cam+ satışı göremedim.Online olarak nereden temin edebilirim?

4.Kumanda da bazı problemler yaşandığını ve farklı yazılımlarla bu problemin giderilebildiğini okumuştum.Bu konuda beni aydınlatır mısınız?

5.Almak istediğim bir şeyi firmanın kendi sitesinden almayı tercih eden bir insanım.Online olarak satış yapmayı düşünüyor musunuz? 8)
siyahgül

İleti aQUa » Sal Kas 11, 2008 12:07 pm

Konuyu yanlış bölüme açmışsınız.

1. Kalite ve malzeme açısından iki ürün arasında herhangibir fark yoktur,

2. Sisteminiz çok kalitesiz değilse problem yaşamazsınız, problem yaşayanlar %1-2 civarında,

3. D-Smart için USB Infinity adındaki programlayıcıyı tavsiye ederim, bizim ürünümüz daha çok Digitürk CryptoWorks kartlarla uyumludur. USB Infinity ürününü nereden temin edebileceğiniz hakkında bir fikrim yok.

4. Birçokları TV kartlarını uydu alıcı receiverlar gibi kabul etmektedirler, biliyorsunuz bu cihazlar sadece kumanda ile çalışırlar, sıkıntı da bu beklentiden doğmaktadır. Kullanıcılar tarafından bu ürünler bilgisayar başındayken kullanılmaktalar, aynı nedenden dolayı kumanda çoğu zaman gerekiz bir nesne olmaktadır. Örneğin ben hiç ihtiyaç duymadım kumandaya. Ürünümüzün kumandası ürünün kendi orjinal yazılımıyla mükemmel ve alternatif yazılımların bir kısmıyla tatmin edici şekilde çalışmaktadır. Ancak bazıları bu ürünleri uydu alıcı receiverlar ile karıştırdıkları için sadece orjinal değil kullandıkları ve kartın desteklediği her yazılımla uydu alıcı gibi kontrol özellikleri beklemektedirler. Bu müşteriler için çözümümüz RS232 port üzerinden bağlanan Sigma Üniversal Gözdür bununla istedikleri herşeyi bilgisayara ve yazılımlara yaptırabilirler. Bunun da fiyatı yaklaşık 9-10 YTL'dir. Tabi bilgisayarınızda 9 iğneli RS232 port olup olmadığını kontrol ettiten sonra satın almanızı tavsiye ederim.

Ürününü firmamızdan sadece peşin ödeme veya EFT ile satın alabilirsiniz, bunun dışında satış yapamıyoruz sitemizde fiyat olmamasının nedeni ise firamızın mağaza değil üretici konumunda olmasıdır ayrıca fiyat yayınlayıp değerli bayilerimizle rekabet eder pozisyona girmek istemeyiz.
aQUa
aQUa

Digital-TV DVB-S PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir