Lifeview fly trio pcmcia tv kartı için prog dvb modul dosya?

Digital-TV Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

Lifeview fly trio pcmcia tv kartı için prog dvb modul dosya?

İleti camouflage » Pts Ekm 13, 2008 10:11 pm

merhabalar ben daha önce skystar 3 pci tv kartı kullanıyordum fakat bilgisayarımı sattım ve bir laptop aldım bilgisayarımla birlikte tv kartımıda sattım
şu an laptopum için pcmcia girişinden bağlanan lifeview marka digital tv kartı aldım ancak prog dvb de bu kartı kullanmak için gerekli olan modül dosyalarını bir türlü bulamıyorum sizden ricam eğer prog dvb yi kullanabilmem için elinizde modul dosyaları varsa buraya eklemeniz şimdiden yardımı dokunacak herkese çok teşekkür ediyorum.
camouflage

İleti aQUa » Pts Ekm 13, 2008 10:28 pm

BDA veya AverMedia'ya ait modül dosyalarını tek tek deneyin, bunlar çözüm olmazsa firmanın ithalatçısı veya yurtdışındaki üreticisi eğer ürünün ProgDVB desteği varsa size yardımcı olacaktır.

Özellikle uydu yayınlarını izlemek için satın aldıysanız, keşke SkyStar3 USB2.0 Box ürünümüzü tercih etseydiniz, çünkü satın almış olduğunuz ürünle sağlıklı biçimde özellikle Türksat yayınlarını izleyebilmeniz mümkün olmayacaktır.
aQUa
aQUa

avermedia hakkında

İleti vedatmut » Per Kas 27, 2008 2:54 pm

arkadaşlar ben daha önce avermedia kullandım. analog 203 kartı gayet iyi ama sadece analog yayın var. ama avermedianın dijital kartlarının yanından bile geçmenizi tavsiye etmem. modelini hatırlayamayacam ama biri dijital kartı diğeri ise dijital + analog kartını aldım sadece bunun da analog kısmını rahat kullanabildim. hem çok az kanal buluyor, hem kanal geçişleri son derece yavaş,hemde kanal değiştirirken sürekli kapanıyor bilgisayarı kasıyor. ben buranın yöneticisi deyilim, sadece tüm arkadaşları uyarmak istiyorum. ben kullandığım için çok iyi biliyorum. bu skystar3 ü aldıktan sonra anladım dijital yayının gerçek manada çile deyil zevk olduğunu. donanımsal sorunu olmadığına emin arkadaşlar hiç tereddüt etmeyin ve bu ürüne bir an önce sahip olun. yetkili arkadaşlar bu mesajı gerekirse gerekli alana taşımanızı rica ediyorum. insanların kafasındaki soru işaretlerini kaldırmamız gerektiğine inanıyorum
vedatmut

Digital-TV DVB-S PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir