progDVB 4.72.8 de problem

Digital-TV Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

progDVB 4.72.8 de problem

İleti nacis » Pts Arl 31, 2007 3:42 pm

Son sürüm progDVB 4.72.8 yi uydudan uyduya geçerken bazen sinyal alamama durumu dışında mükemmel kullanıyorum.Sinyal alamama durumu dayzektendir diye onu değiştirdim. Fakat sorun devam etti. Düzeltmeye uğraşırken (chenel list değiştirme v.s )iyice programın ayarlarını bozduk galiba. yeniden kur da yapmak istemiyorum.Şimdi uyduların hiçbirinden sinyal alamıyorum. Yardım rica ediyorum. :!:
nacis

İleti aQUa » Pts Arl 31, 2007 6:19 pm

Probleminiz kesinlikle DiSEqC ile alakalı WinQuest DiSEqC ile uydudan uyduya geçişte problem yaşamayacağınıza garanti verebilirim. Tabi ki problem yaşamayacaksınız derken kabloda bir problem varsa onu bilemem tabi, zaten PCI kartlarımızda DiSEqC'nin çalışmaması gibi bir durum söz konusu değil demek ki kullandığınız DiSEqC markaları aşırı kalitesiz veya kablonuzda kırılma veya ezilme olduğundan sinyal aktarımını tam yapamıyor.

ProgDVB'yi silmek istemiyorsanız, DiSEqC ayarlarını düzeltin ve kanal listelerini silip yaniden taratın.
aQUa
aQUa

Digital-TV DVB-S PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir