streamreader.dll dosyasini yazmak bu kadar zormu?

Digital-TV Kartı Hakkında Herşey Sürücü Güncellemeleri, Modül Dosyaları, Yazılımlar.

Yetkili: aQUa, st1905

streamreader.dll dosyasini yazmak bu kadar zormu?

İleti st1905 » Sal Eyl 26, 2006 1:11 pm

evet neden bole davraniyorsunuz anlamakta gucluk cekiyorum nasil oluyor da kucuk bir dll dosyasini bile yazamiyorsunuz?digital tv icin bugune kadar sadece progdvb modulunu siz verdiniz.Neden baska hicbir katkida bulunmuyorsunuz yoksa kartin satislari mi durdu?

Bole yazilima dayanan bir ise girip te progdvb ve benzeri skynet skygrabber my theatre ve diger bir suru program varken niye sadece progdvb ye destek veriyorsunuz unutmayin ki skystar2 yi bu kadar populer yapan yazilim cesitliligidir siz bunun bile farkinda degilsiniz heralde ithalatcisi siz olsaniz bile.

Bu arada daha evvel sayin aqua streamreader.dll dosyasini bir program sanmisti o yuzden tekrar bir aciklama yapmak istiyorum bu dosya skynet ve benzeri diger programlarin progdvbye ihtiyac duymadan kendi baslarina calismasini saglayan bir kucuk dll dosyasidir.Bu dosya bile yazilsa idi bugun cok farkli olurdu hersey.Hicbir forumda digital-tv alin kullananin diyemiyoruz sirf bu yuzden dandik bir suru kart ortada dolasiyor.Bundan sonra bu forumda radikal bir degisiklik olana kadar tek bir kelime bile yazmayacagim artik karti alir kendiniz kullanirsiniz.

Bu yaziyi okuyan arkadaslar sanmasinki ben kartimdan memnun degilim hemde cok memnunum ama verilen yazilim destegi 0 olunca cileden cikmamak elde deil.Yakinda yeni offline download secenekleri ile streamreader.dll dosyasi yaziminin saglanmasina calisacagim bir rus arkdas varmis artik ondan talep edecegiz.Saygilar..
st1905

Digital-TV DVB-S PCI

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir