SS3 Kartım Satılıktır

İkinci El Alım ve Satım İşlemleri (Ticari İlan Vermeyiniz).

Yetkili: aQUa

SS3 Kartım Satılıktır

İleti xtremestb » Cmt Ağu 04, 2007 1:05 pm

Herkese selam,

SS3 kartımı satmak istiyorum. Fiyat 100 YTL'dir. Kartı halen kullanıyorum. Herhangi bir sorunu yok. Kutusu, kumandası herşeyi vardır. Alacak olana orijinal CD.sinin yanında, bir de güncel programlarla ilgili bir CD verilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

Syg.
xtremestb

merhaba

İleti halilulus » Çar Ağu 15, 2007 9:53 am

ss3 almak istiyorum. ama bazı tereddütlerim var. öncelikle sizdeki ürün son version mu? garantisi var mı. kanal geçişleri ve kullanım kolaylığı... ne ölçüde iyi ve pazarlık payı var mı :?:
halilulus

İleti xtremestb » Cum Ağu 24, 2007 12:19 am

Selam,

Arkadaşım, ürünün kutusu var, cd.si var, garanti belgesi var. Kısacası herşeyi var. Yeni santral sistem yaptırdık binaya ve yeni sistemde Türksatı tanıtmakta zorluk çektim. Evde aynı zamanda normal receiver da olduğu için satmak istiyorum. Benim bildiğim herhangi bir sorunu yok. Zaten alacaksanız size bu garanti belgeleri v.s ile gönderebilirim. İstanbul içindeyseniz, elden de teslim edebilirim.

Ben bir süre uydu kartsız idare edip, daha sonra yeni çıkan ürünlerden almayı planlıyorum.

Pazarlık konusuna gelince konuşalım ama, zaten yüksek bir fiyat istediğimi düşünmüyorum. Sizin öneriniz nedir? PM atarsanız görüşelim.

Kolay gelsin.
xtremestb

İleti m ferit » Pts Haz 08, 2009 11:00 pm

merhaba usb skystar 3 digital tv kartı için fiyat nedir ? pazarlık payı var mıdır ?
m ferit

İkinci El Alım-Satım İlanları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir