Dikkat: Çok Önemli Uyarı

İkinci El Alım ve Satım İşlemleri (Ticari İlan Vermeyiniz).

Yetkili: aQUa

Dikkat: Çok Önemli Uyarı

İleti sigma » Cum Oca 08, 2010 12:05 am

İkinci El SkyStar3 USB 2.0 Box Satan ve Satın Alanların Dikkatine:

İkinci el ürün satan arkadaşlar lüften SkyStar3 USB 2.0 Box'ı satarken bu ürüne ait orjinal KTec (Kuantec DC 15 Watt Adaptörünü) ve yine ürüne ait olan USB 2.0 uyumlu USB kablosunu birlikte veriniz. Evinizde kullandığını adaptörler ve başka amaçlarla üretilmiş USB 2.0 desteklemeyen kablolar ürünü çalıştırmayacağı gibi ürüne ciddi hasarlar da verebilir bu nedenle ürünü satarken tüm ekipmanıyla birlikte satınız. İkinci el ürün alan arkadaşlar da ürünlerinin hasar görmemesi ve satın aldıkları üründen verim alabilmek için ürünle birlikte verilen orjinal adaptör ve kablosuna dikkat etsinler.

Son zamanlarda ikinci el SkyStar3 USB 2.0 Box satın alan bazı kişiler ürünleri ikinci el aldıklarını belirtmeden sık sık forumumuza ve firmamızın telefonlarını arayarak satın aldıkları ürünün daha önce iyi çalıştığı daha bir süre sonra çalışmadığını belirterek ürünlerini hemen firmamıza göndererek tamirini istemedektedirler. Bu ise forumda hem benim vakit kaybetmeme hem de firmamıza gönderilen bu ürünler başka vakit kayıplarına ve müşterinin kargo ücreti ödemesi gibi gereksiz masraflar yaratmaktadır. Firmamıza bozuk tanısı ile gönderilen bu tür ikinci el satın alınmış ürünlerde ne olduğu belirsiz kalitesiz ve USB 2.0 standardını desteklemeyen USB kablolar ve yine ürünle alakası olmayan düşük Watt çıkışı olan farklı marka adaptörlere rastlamaktayız. Bu gibi durumlarda ürünün çalışmaması ve hasar görmesi son derece olasıdır.

Firmamızın elinde USB Box larla aynı sayıda USB Kablo ve Adaptöre sahip olduğundan sonradan gelen bu tip taleplerde adaptör ve kablo isteklerini karşılamamakta ve karşılayamamaktadır. Ürünle birlikte verilen adaptör 110-220 Volt aralığında her Voltajda çalışabilen ve çok büyük trafolu adaptörlerin sağlayacağı 15 Watt çıkışa sahip switch Mod adaptördür. Adaptör ve USB kablonun değer yaklaşık olarak 30 TL + KDV civarındadır.
sigma
Site Admin

İkinci El Alım-Satım İlanları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir