Satılık SkyStar 3 DVB-S USB 2.0 TV Kartı

İkinci El Alım ve Satım İşlemleri (Ticari İlan Vermeyiniz).

Yetkili: aQUa

Satılık SkyStar 3 DVB-S USB 2.0 TV Kartı

İleti suntzu » Cmt Kas 28, 2009 3:37 pm

En son suntzu tarafından, Pzr Kas 29, 2009 3:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
suntzu

İleti aQUa » Pzr Kas 29, 2009 2:27 pm

Ürününüzü bu forumda satmak istiyorsanız satabilirsiniz ancak burada başka bir alışveriş sitesinin linkini verip oraya yönlendirmenize ne gerek olduğunu hiç ama hiç anlayamadım. Eğer ben ürünü orada satıyorum diyorsanız o zaman da buraya konu açmanız anlamsız.
aQUa
aQUa

İleti suntzu » Pzr Kas 29, 2009 3:13 pm

Amacım sadece ürünü sattığımın bilinilirliğini arttırmaktır. Bahsi geçen sitenin foruma/şirketinize rakip olduğunu veya ilanın diğer konularla çakıştığını düşünmüyorum. Bahsi geçen site sadece 2. el satışını düzene sokuyor.

Ayrıca başlığı 10 günlük süreyle sınırladığımdan fazla konu kirliliğine yol açmayacağını düşünüyorum.
suntzu

?

İleti manlife » Pzr Şub 28, 2010 4:04 am

Anlamadığım ürün skystar3 usb nin aynısı ama olduğuna dairde bilgi yok ve yurt dışından gönderiliyor hımmm, sayın aqua üretici firmayı bence dava edin :) bir türk firmasının ürününü nasıl kopyalarlar :D saygılarımla
manlife

İleti aQUa » Pzr Şub 28, 2010 1:36 pm

Ürün aynı ürün değildir sadece kutusu benziyor içi ise tamamen farklı. Aşağıdaki ürün bir Low Budget üründür. Ne sürücüleri ne de yazılımları SkyStar3 ile çalışmaz. Konuyla ilgili bir açıklamayı aşağıdaki linkte yakın zamanda ekledim zaten.
http://www.skystar3.com/viewforum.php?f=45

Son zamanlarda gittigidiyor tipi ikinci el ürün satılan sitelerde, XXX bilmem ne Elektronik şeklinde firma izlenimi veren kişiler türedi, aslında bunlara firma demek hatalı çünkü bunlar firma değil kişi ve kim oldukları adresleri vs dahi belirsiz kişiler, sattıkları ürünlerin ne faturası ne garantisi ne de yasal belgeleri mevcut. Dolayısı ile ürün bozuk ise veya herhangibir problem çıktığında üzerine bir bardak su içeceksiniz. Dolayısı ile vergi vermeyen, gerekli yasal prosedürleri karşılamayanlar Gittigidiyor tipi siteler ve PTT gibi kurumlar kullanarak haksız rekabet haksız kazanç ve kaçakçılık yapıyorlar.
aQUa
aQUa

İkinci El Alım-Satım İlanları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir