SkyStar3 PCI Rev 3.0 MyTheater OK

My Theater ve "Core" Arabirimini Kullanan Alternatif Yazılımlar.

Yetkili: aQUa

SkyStar3 PCI Rev 3.0 MyTheater OK

İleti aQUa » Pts Oca 21, 2008 2:56 pm

Arkadaşlar,

Yeni versiyon SkyStar3 Rev 3.0 kartlarımız artık My Theater yazılımı ile çalışıyor, program kartımızı direk olarak tanımaktadır ancak modul dosyasındaki bir hatadan dolayı tuner kilitlenmesini sağlayamamaktadır, bu nedenle kart orjinal yazılımı veya çalıştığı ProgDVB veya WinClip yazılımında hangi kanalda kaldıysa sadece o kanalı gösterebiliyor. My Theater yazılımının programcısı ile konuşup problemi aktaracağım ve umarım kısa bir süre içinde bu problem de çözülmüş olur ve yani bir yazılımla daha kartımızı kullanma imkanı buluruz.
aQUa
aQUa

İleti dicle » Pts Oca 21, 2008 8:58 pm

yani biz sigma digital tv adıyla çıkan ve ilk olarak firmanızın kartını alıp herkeze yaymaya çalışan arkadaşlar maduruz anlaşılan umarım bizede bir gün güler kader inşallah....)))
dicle

İleti aQUa » Pts Oca 21, 2008 10:53 pm

Yaptığınız eleştirilerde biraz fazla yüklenmiyor musunuz? Ben kıyaslama yapmak istemem ama çoğu TV kartının hem de çok bilinen markalar Vista driverları bile yok. Win98, ME, XP, Vista destekli ve ProgDVB, DVBDream, Alt-DVB, WinClip yazılımlarıyla çalışan, bunun yanısıra Streamreader.dll dosyasına da sahip bir kartın kullanıcısı olarak neden kendinizi madur hissettiğinizi anlayamadım.

Diyelim ki elinizdeki kart MyTheater yazılımıyla çalışsa ne elde edeceksiniz, bu programın zor erişimli menülerinden başka hiçbir artısını şimdiye kadar görebilmiş değilim, kartımız zaten en gözde yazılımlarla çalışıyor. My Theater programını yazan Saar çok değerli bir kişi ve programcı ama onun yazılımı olan My Theater'a oldum olası ısınamamışımdır.

Yeni kartımız rev 1.0 ve 2.0 kartlara göre program desteği açısından zaten oldukça geride şimdi rev3.0 kartımızı da aynı seviyeye getirme çabası içindeyiz.
aQUa
aQUa

İleti sret » Cum Oca 25, 2008 5:41 pm

bu programa fazla kafa takmayın aqua arkadaş haklı çok iyi bir program değil bence bizim için altdvb(ah bide discq sorunu olmasa hep bunu kullanacağım) ve dvbdream çok iyi
asıl farklı olanı bir program var reklam olmasın diye sölemiyorum herkes onu biiliyor zaten
sret

İleti aQUa » Cum Oca 25, 2008 9:53 pm

Bahsettiğiniz yazılım DVBViewer programı ise bugün Nexus'un web sitesini ziyaret ettiğimde Xilinx chipsetli kartlarımız için DVBViewer programına destek konusunda da bir çalışma sürdürdüğünü öğrendim.
aQUa
aQUa

Re: SkyStar3 PCI Rev 3.0 MyTheater OK

İleti farmcity » Sal Eyl 30, 2008 12:20 am

aQUa yazdı:Arkadaşlar,

Yeni versiyon SkyStar3 Rev 3.0 kartlarımız artık My Theater yazılımı ile çalışıyor, program kartımızı direk olarak tanımaktadır ancak modul dosyasındaki bir hatadan dolayı tuner kilitlenmesini sağlayamamaktadır, bu nedenle kart orjinal yazılımı veya çalıştığı ProgDVB veya WinClip yazılımında hangi kanalda kaldıysa sadece o kanalı gösterebiliyor. My Theater yazılımının programcısı ile konuşup problemi aktaracağım ve umarım kısa bir süre içinde bu problem de çözülmüş olur ve yani bir yazılımla daha kartımızı kullanma imkanı buluruz.
farmcity

My Theater (Core) ve Türevi DVB-S Yazılımlar

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir