win7+altdvb

SkyStar Kartlarımızla Uyumlu Alternatif DVB-S Yazılımı.

Yetkili: aQUa, st1905

win7+altdvb

İleti feja » Pzr Kas 01, 2009 3:31 am

İyi geceler ark.

Dev_Cdvbany.int bu dosyayı eklediyimde. altdvb çalıştı . fakat settings-general kısmında library name : Dev_Cdvbany.in instance Id:0 olarak gözüküyor. Bu dosya ss2 ile uyumsuz geldi bana yanılmıyorum değilmi. düzgün çalışan int uzantılı ss2+ALTDVB için nerde bulabilirim. yardımlarınızı bekliyorum

Teşekkürler....

Slm arkadaşlar;
İlgiç bir sorunum var. Win7 32 bit kurulu sistemde Altdvb 2,2 full kurulu. Uydu taratmada ilk frekansı tarıyor kanalları buluyor. Ondan sonraki frekansları no signal diyo . nasıl halledebilirim. uğraştım yapamadım . Altdvb ilk açtığımda ilk tıkladığım kanal açılıyor. kanal değiştirdiyimde sinyal yok diyo...
yardımlarınız bekliyorum....

hepinize saygılar.... teşekkürler...
feja

İleti aQUa » Pzr Kas 01, 2009 1:45 pm

Aynı konu için birden fazla başlık açılmaması gerektiği forum kurallarında açıkca belirtilmiş durumda, siz de foruma üye olurken bu anlaşmaya uyacağınızı belirttiğinize göre bundan sonra duruma uygun şekilde davranacağınızı varsayıyorum. Ayrıca soru sorarken kullandığınız ürünü açık şekilde belirtmenizde fayda var.

Malesef firmamızın bir zamanlar çalıştığı TechniSat firması dürüst ticaret yapmak yerine, yaptığı yasa dışı ticaretle firmamıza ciddi mali ve manevi kayıplar verdirmiştir, daha sonra çalışmaya başladığı yerli firmalarla, organize şekilde yolsuzluklara karışarak, ülkemizin gümrük ve maliyesine beraberce ciddi miktarlarda vergi kaçırmışlar ve kaçırmaya da devam etmektedirler, bu şekilde firmamızla ve benzer ürünleri ithal edenlerle haksız rekabet içersindedirler. Firmamız bu ahlaksızlarla mahkemelik durumdadır ve ihbarımız üzerine gümrük bakanlığı, haklarında soruşturma başlatmıştır, bu nedenlerle haklı olarak SkyStar2 konusunda yardımcı olmak konusunda pek istekli değiliz.

Kullandığınız "dev" uzantılı dosya SkyStar3'e aittir ve SkyStar2 kartını çalıştırmaz, bahsi geçen dosyayı eklemenize gerek yok. www.altdvb.ro sitesi kapandığından altdvb yazılımının orjinaline bazı upload centerlardan ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki adresten altdvb programına ve gerekli bazı dosyalara ulaşabilirsiniz.
http://www.dvbskystar.com/down_players.html

Alt-DVB 2.2 yazılımını indrebilirsiniz.
http://www.dvbskystar.com/download/click.php?id=373
aQUa
aQUa

İleti feja » Pzr Kas 01, 2009 3:13 pm

çok teşekkür ederim aQUa
feja

Alt-DVB

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir