alt dvb sorunu herkes baksın

SkyStar Kartlarımızla Uyumlu Alternatif DVB-S Yazılımı.

Yetkili: aQUa, st1905

alt dvb sorunu herkes baksın

İleti mahsun494 » Çar Mar 11, 2009 3:35 pm

bende şöyle bir sorun var tahminimce codec programından oluyor ama anlatayım alt dvb açınca hata veriyor kendilinden kapanıyor

yani hata raporu gönderilsin mi gönderilmesin mi diye ekran çıkıyor sorun neyden acaba eğer sorun codeclerdense nasıl bir çözüm olmalı

aşağıya bakın sizde de oluyormu
En son mahsun494 tarafından, Çar Mar 11, 2009 11:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
mahsun494

İleti aQUa » Çar Mar 11, 2009 3:44 pm

Alt-DVB'yi çalıştırmak istiyorsanız ProgDVB yazılımını daha önceden çalıştırmayın. Bilgisayarı açtığınızda direk Alt-DVB'yi çalıştırırsanız hata vermez, Problemin kaynağını tam olarak çözemesemde ProgDVB ile birlikte kullanılan ortak codeclerle ilgili bir problem olduğundan şüpheleniyorum. Ancak bu durumun eskiden oluyordu, şu anda bende böyle bir problem yok ProgDVB'den sonra da çalıştırabiliyorum hatasız, bilgisayarda XP SP3 yüklü belki SP3 ile ilgili olarak sorun ortadan kalkıyor olabilir.
aQUa
aQUa

İleti mahsun494 » Çar Mar 11, 2009 11:06 pm

aQUa yazdı:Alt-DVB'yi çalıştırmak istiyorsanız ProgDVB yazılımını daha önceden çalıştırmayın. Bilgisayarı açtığınızda direk Alt-DVB'yi çalıştırırsanız hata vermez, Problemin kaynağını tam olarak çözemesemde ProgDVB ile birlikte kullanılan ortak codeclerle ilgili bir problem olduğundan şüpheleniyorum. Ancak bu durumun eskiden oluyordu, şu anda bende böyle bir problem yok ProgDVB'den sonra da çalıştırabiliyorum hatasız, bilgisayarda XP SP3 yüklü belki SP3 ile ilgili olarak sorun ortadan kalkıyor olabilir.

aQUa kardeş galiba sorunu buldum ama çözemedim artık sen ilgilenirsin ben klavyeyle yazı yazarken ''A'' tuşuna basınca bu hatayı veriyor progdvb kaldırdım öyle denedim onunla ilgisi vardır diye ama arka planda olsun arka planda olmasın ''A'' tuşuna basınca program bazen hata veriyor bazende kendisini kapatıyor bu sorun herkesin başına gelidimi ?

birde program kendilinden recorder ederek dıvx yapıyormu yani .tp değilde .avi formatında recoder ediyormu ?
mahsun494

İleti aQUa » Per Mar 12, 2009 4:05 pm

Arkadaşım "A" tuşuna basınca hata veriyorsa demek ki "A" tuşuna basmayacaksınız, içinizdeki "A" tuşuna basma isteğinizi frenleyeceksiniz artık.
aQUa
aQUa

İleti mahsun494 » Per Mar 12, 2009 10:30 pm

aQUa yazdı:Arkadaşım "A" tuşuna basınca hata veriyorsa demek ki "A" tuşuna basmayacaksınız, içinizdeki "A" tuşuna basma isteğinizi frenleyeceksiniz artık.

aQUa arkadaşım sensin değil mi bunu söyleyen eğer sensen nasıl bir konuşma bu :shock: kardeş hadi ben sadece müzik için yada film kayıt ederken sıkılıp sonra izlerim kayıt etsin desem internete girip hiç ''A'' tuşuna basmayacakmıyım anlıyamadım eğer forumu yönetemeyeceksen başkası yönetsin formu biz galiba hatayı bulduk diyorz heke ayıderten yanıyor ei söylediğine bak :x
mahsun494

İleti aQUa » Per Mar 12, 2009 11:07 pm

Sen yönetmeye ne dersin? Ben de kurtulmuş olurum bu işten.
aQUa
aQUa

Alt-DVB

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir