ss3 usb dijital kartını alt dvb ile çalıştırabilen varmı????

SkyStar Kartlarımızla Uyumlu Alternatif DVB-S Yazılımı.

Yetkili: aQUa, st1905

ss3 usb dijital kartını alt dvb ile çalıştırabilen varmı????

İleti Gawain » Cum Mar 28, 2008 7:32 pm

ss3 usb sahıbıyım sınyal var goruntu yok olay kodek olayı degıl sınyalın oldugu transponderı alt dvb de taratın bulamıyor ama sınyalı gosterıyor. sorun nerde bılen ustalardan yardım beklıyorum. ayrıca ss3 usb drıver cd sınde aletın alt dvb yı destekledıgı soylenmekte ve aletle gelen cd ıcındekı alt dvb surumu verılmıs yanı calısıyor, denenmiş konmus cd ye....oyle tahmın edıyorum....
Gawain

İleti Gawain » Pts Mar 31, 2008 4:43 pm

kendi sorumun cevabını verıyorum.
evet kullanılıyor ben bızzat kurdum gordum ıkna oldum.
Gawain

SS3 Rev 3 te Altdvb sorunu

İleti meric42 » Sal May 06, 2008 1:26 pm

Değerli kardeşim alddvb yi nasıl çalıştırabildin filtreleri nasıl oluşturdun bir açıklarsan sevinirim ben bir türlü çalıştıramadım. Cyberling intervide elecard hepsinin son codecleri yüklü ama hala "AVO: Graph error (2001) Cannot greate fiter" yazısından sonra hangi codec i seçtiysem onu yazıyor. Yani seçtiğiniz codec uygun değil diyor. Kardeş daha cümleyi bitirmeden birde elecard codec i deneyim dedim onda açıldı ama kelebek geziyor şimdi ne yapmalıyım
meric42

İleti aQUa » Sal May 06, 2008 4:00 pm

Arkadaşım bir altta açtığınız konu bağlığında cevabımı verdim, tekrar tekrar aynı soruları sormayın, sorduğunuz sorunun cevabını okumayacaksanız, soru sorup benim vaktimi boşa harcamayın.
aQUa
aQUa

İleti meric42 » Per May 08, 2008 4:13 pm

aQUa yazdı:Arkadaşım bir altta açtığınız konu bağlığında cevabımı verdim, tekrar tekrar aynı soruları sormayın, sorduğunuz sorunun cevabını okumayacaksanız, soru sorup benim vaktimi boşa harcamayın.

Üstadım hemen sinirlenmeyin bizler sizin gibi elektronik canavarı değiliz:)) Boza çize bir şeyler öğrenmeye çalışıyoruz işte. Kelebek olayını da çözdüm Cyberlink codec 09.2007 sürümüyle Katkılarınız için teşekkürler. Kızsanızda alınmıyoruz bir harf öğreten hükmündesiniz bizim için
meric42

Alt-DVB

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir