Surpriz yakinda burda olacak!!

SkyStar Kartlarımızla Uyumlu Alternatif DVB-S Yazılımı.

Yetkili: aQUa, st1905

Surpriz yakinda burda olacak!!

İleti st1905 » Pts Ekm 23, 2006 2:09 pm

Skystar3 ve sigma digital-tv sahipleri yakinda bu baslik altinda size altdvb icin destek verilecektir.
st1905

İleti altuntug » Pzr Arl 17, 2006 3:53 am

St1905 altdvb programına Skystar3 desteği tam hangi tarihte gelecek daha açık bilgi verebilirmisin. Hoşçakal.
altuntug

İleti st1905 » Pzr Arl 17, 2006 7:20 pm

Kesin bir tarih veremiyecegim cunku bazi aksiliklerle karsilastik.Altdvbnin programcisi altx sdk yi vermek istemedi bu sebeple gecikmeler yasaniyor.
st1905

İleti hd3 » Çar Oca 31, 2007 2:02 pm

altdvb yi en kısa zamanda skystar3 te bekliyoruz. :shock:
hd3

ssssssssssayın yetkili,

İleti cenkhan » Cum Şub 23, 2007 7:07 pm

arkadaşlar yaklaşık 2 aydır skystar3000 kullanıyorum ve 2 aydır her hafta siteyi takip ediyorum olurda beni şaşırtıp altdvb veya theater ı bizim kartımızın desteklediğine dair açıklama yaparlar diye ama nerde..Ben sizin ürün özelliklerinizi araştırdığımda bana yeterli göründü ama unuttuğum bir şey oldu müşteri memnuniyeti.Kesinlikle ben memnun değilim şu anda lütfen biraz daha ilgili olun.yok şu kartın üreticisi şu sorunu çıkardı yok bu sorunu çıkardı .Biz çocuk değiliz arkadaşlar ya bu işi en yakın zamanda çözün yada biz bu işi yapamıtoruz deyip bu işi bırakın.ç..............
cenkhan

İleti aQUa » Cum Şub 23, 2007 8:24 pm

Firma olarak AltDVB hakkında bir söz vermiş değiliz,

Karta ait referans dizaynı yapan firma BDA'nın teslimini sürekli olarak geciktirmekte ve kartın kaynak kodlarını tüm ısrarlara rağmen gizlemektedir, geçen sene OCAK 2006'da teslim edileceğine dair söz verilen yazılım, geçen 1 yıllık sürede tarafımıza teslim edilmemiştir, son mülakatımızda BDA'nın kısa bir süre teslim edileceği söylenmişti ancak aradan yine 2 ay geçti bu konuda bizim de elimiz kolumuz bağlı. Yani burada kimseyi kandırmak veya çocuk yerine koymak gibi bir niyetimiz yok ayrıca SkyStar3 kartlarını satmak gibi bir derdimiz de yok çünkü elimizde cüzzi miktarda ürün kaldı. Biz de sizin gibi beklemedeyiz.

BDA teslim edildiğinde, MyTheater, DVBViewer, diğer BDA destekli ve ürünlerimize destek vermeyi kabul eden tüm yazyazılımlara destek verilecektir, AltDVB tarafından destek verilip verilemeyeceği konusunda ise hiçbir fikrim yok.
aQUa
aQUa

İleti st1905 » Pzr Şub 25, 2007 4:16 pm

Sevgili arkadaslar altdvb konusu tamamen altx(Altdvb programini yazan kisi)`ye baglidir.Bu arkadas ust uste talep edilmesine ragmen sdk`yi vermedigi icin altdvb icin modul yazilamiyor.Eger sdk verilseydi coktan modul yazilmisti ve su anda kullaniliyordu.Diger parali programlar icin ise modul yazmak zor cunku sdk `yi bile para ile satiyorlar cogu zaman.
st1905

İleti lokosit » Sal Nis 03, 2007 1:16 am

anlamadığım şey progdvb ile sorunsuz çalışan karta neden altdvb gibi bir alternatif arıyoruz
bunun avantajı ne progdvb ye göre
progdvb neden yetmiyo?
lokosit

İleti aQUa » Sal Nis 03, 2007 2:00 am

Aslında ProgDVB yeter de artar bile hiçbir getirisi olmayacaktır tek artısı kartımız bir yazılım daha ile çalışıyor denebilecek o kadar.
aQUa
aQUa

İleti st1905 » Sal Nis 03, 2007 12:56 pm

Altdvb projesi altx (Programi yazan kisi)tarafindan sonlandirildi.Bu sebeple bu programa destek gelmesi gibi bir konu da ortada kalmadi.
st1905

İleti dallas » Cum May 04, 2007 10:43 pm

Bir ss3 kullancısı olarak biz şimdi altdvb yazılımını kullanamayacakmıyız ? arkadaşlar bu işe sadece "bir yazılım daha ile çalışıyor denebilecek" mantığı ile bakmamak lazım bir örnek vermek gerekirse progdvb de gbox u kullanmaya çalıştım ama tüm yayınları yavaş çekim oynatıyordu server sağlayıcım altdvb de hiçbir sorun yaşanmadığını söyledi... peki madem bu yazılım ss3 e uygun hale getirilemiyor biz ss3 kullanıcıları bu kartı almakla hatamı ettik !
dallas

İleti st1905 » Cmt May 05, 2007 12:31 pm

dallas yazdı:Bir ss3 kullancısı olarak biz şimdi altdvb yazılımını kullanamayacakmıyız ? arkadaşlar bu işe sadece "bir yazılım daha ile çalışıyor denebilecek" mantığı ile bakmamak lazım bir örnek vermek gerekirse progdvb de gbox u kullanmaya çalıştım ama tüm yayınları yavaş çekim oynatıyordu server sağlayıcım altdvb de hiçbir sorun yaşanmadığını söyledi... peki madem bu yazılım ss3 e uygun hale getirilemiyor biz ss3 kullanıcıları bu kartı almakla hatamı ettik !

Karti alirken uzerinde altdvb ile calistigi mi yaziyordu?Kaldi ki gbox ile progdvb cok guzel calisiyor.Ancak dvbdream ile kullanmak daha mantikli.Altdvb`ye gelince bu proje sahibi tarafindan kapatildi sdk yi yayimlamadigi icin elden gelen birsey de yok.
st1905

İleti raise of soul » Per Ağu 30, 2007 1:00 am

aQUa yazdı:Aslında ProgDVB yeter de artar bile hiçbir getirisi olmayacaktır tek artısı kartımız bir yazılım daha ile çalışıyor denebilecek o kadar.

bende bu mantıga şiddetle karşıyım :x . Bu nun mantıgın sonu suna çıkıyor çünkü aradan 5 senede geçse biz prog dvb yeter diyebilecekmiyiz :?: kaldıki prog dvb nin su an dada yettigini düşünmüyorum bir çok yönden eksigi olan bi program ve zannedersem sistem 32 ye ulasamadıgı içn siklıkla hata veriyor ayrıca daha ilk bakısta alt-dvb nin daha kullanışlı ve daha iyi oldugu aşikar bunu ben degil 10 larca forum anketi söylemektedir
ss3 e kötü bir karttır demiyorum ama progdvb yeter mantıgı çok yalnış ss3 kendini teknolojik yeniliklere ayak uydurmak zorundadır bu kartı yapanlar iyi bir program yazmaktan aciz oldunu düşünmüyorum.
raise of soul

İleti aQUa » Per Ağu 30, 2007 1:28 am

O kadar kötümser olmanıza gerek yok ürünümüz hem DVBDream hem de WinClip yazılımı ile de çalışabilmektedir.
aQUa
aQUa

İleti aQUa » Per Ağu 30, 2007 1:32 am

Lütfen üzerinden 10 sene geçmiş konuları baştan alevlendirmeyelim.

Ayrıca karşınızda o kadar kötümser bir tablo yok, ürünümüz hem DVBDream hem de WinClip yazılımı ile de çalışabilmektedir ayrıca Alt-DVB Vista ile kullanılamazken, ProgDVB, DVBDream mükemmel şekilde kullanılabilmektedir.

Diğer forumlardaki ProgDVB ve Alt-DVB arasındaki kıyaslamaları özellikle SkyStar2 ve başka bazı TV kartları için yapılmaktadır çünkü SkyStar2'nin ProgDVB ile çalışması oldukça problemlidir ve CPU ve RAM kullanımında stabilite yakalanamamaktır oysa ki SkyStar3 ProgDVB ile çok rahat ve sorunsuz çalışmaktadır.

Daha önce de yazdığım gibi elimizde ürüne ait kaynak kodları olmamasından dolayı Alt-DVB yazılımına destek veremiyoruz yoksa bu desteği SkyStar3 USB2.0 ürünümüzde olduğu gibi çoktan verirdik.

ProgDVB'nin sizde niye hata verdiğini anlayamadım, hata hakkında detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışırım, hata vermesinin sebebi birden fazla pluginin aynı anda aktif olması ve kullanılmasından kaynaklı olabileceğini düşünüyorum.
aQUa
aQUa

Sonraki

Alt-DVB

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir