===ALT-DVB===

SkyStar Kartlarımızla Uyumlu Alternatif DVB-S Yazılımı.

Yetkili: aQUa, st1905

===ALT-DVB===

İleti TegRenD » Çar Ekm 03, 2007 3:45 pm

''aQUa'' alt-dvb programın skystar3 cd sinden yükledim ama programı her açışımda bilgisayar hata veriyor.Bunun nedeni ne olabilir acaba.
Bide progdvb'nin kumanda sorunu giderilecek yazmışınız.acaba ne zaman foruma eklenicek dosyalar??? :roll:
TegRenD

İleti aQUa » Çar Ekm 03, 2007 5:37 pm

Alt-DVB yazılımını kaldırıp tekrar yükelemeyi deneyin,

Bir ara aynı problem bende de oluşuyordu, DVBDream programını önceden çalıştırmak Alt-tDVB 'nin düzenli çalışmasını sağlıyor ama birçok müşterimizde de hata vermeden çalışıyor, sanırım problem filitrelerle ilgili olabilir.

ProgDVB kumanda desteği hazır olduğunda eklecek DVBDreamle mükemmel çalışıyor. Ayrıca her alternatif yazılımı kumanda destekleyecek diye bir kural yok.
aQUa
aQUa

İleti TegRenD » Çar Ekm 03, 2007 10:54 pm

aQUa yazdı: Ayrıca her alternatif yazılımı kumanda destekleyecek diye bir kural yok.

Ben zaten herhangi alternatif yazılım desteği ne zaman gelicek demedim.ProDVB için ne zaman gelicek dedim.Ve bunu demekte %100 haklıyım nedeni ise almadan önce ürün bilgisinde yazanlardır!
TegRenD

İleti aQUa » Çar Ekm 03, 2007 11:38 pm

Eski sürücü ve modül dosyaları kumandayı destekliyor zaten, o kadar çok kumandayı kullanmak istiyorsanız eski sürücü ve modül dosyalarını kullanmanız gerekecek.

Fakat eski sürücüler sonradan eklenen hiçbir altertanif yazılımı desteklemiyor, bu nedenle eski sürücü ve modül dosyalarını ekleyerek forumda o çalışıyor bu çalışmıyor, şurada hata veriyor şeklinde sorulara muhattap olmak istemiyorum. Yeni ProgDVB modülüne kumanda komutları eklenir eklenmez forumda yayınlanacaktır.

31 Ekim 2007'den itibaren forumdaki görevimden ayrılıyorum, sanıyorum o zamana kadar yayınlanır, yeni yönetici bulunmazsa forumu devam ettirmek konusunda firmada çok istekli değil.
aQUa
aQUa

İleti ceydonmez » Çar Mar 26, 2008 11:06 pm

selam

arkadaslar biri bana acıklama yapabılırmı acaba,sorunum şu...
kulanmakta oldugum ss3 rev.3.0 cıhazım var bu aksam ss3 sıtesınden alt dvb indirip kurdum ancak alt dvb yi acarken neden se hatta veriyor ve bende gonderme dedımde hatta yı program (alt dvb) otomatıkmen kapanıyor bunun sebebi ne olabılır acaba...
[/i]
ceydonmez

İleti aQUa » Per Mar 27, 2008 12:47 am

ProgDVB yazılımını çalıştırdıktan sonra filtre çakışması olduğundan bu hatayı alıyor olabilirsiniz bu nedenle kullanacağınız zaman sadece Alt-DVB'yi çalıştırın. ProgDVB'yi kullansanız bile daha sonra DVBDream yazılımını açıp kapattığınızda Alt-DVB tekrar hatasız çalışacaktır.
aQUa
aQUa

Alt-DVB

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir