Sinyal kalitesi varken tv kanalların bulunmaması

SkyStar Kartlarımızla Uyumlu Alternatif DVB-S Yazılımı.

Yetkili: aQUa, st1905

Sinyal kalitesi varken tv kanalların bulunmaması

İleti sistem_ » Per May 30, 2013 6:18 pm

Selamlar

Öncelikle konu açmadan önce bu konuyla ilgili makale (yazı) bulamadıgım için yeni konu açtım.Varsa bu konu ile ilgili yazı beni o konuya yönlendirirseniz.oradan devam edebilirim bu konuyu yönetici arkadaşlar silebilirler.
Altdvb programını ve filtre programlarını düzgün bir şekilde laptoba kurdum ama kanal araması yaptıgım zaman hiçbir kanalı gösteremiyor.Şöyle ilginç bir sorun var.Star tv frekansını Manuel şekilde girdiğim zaman. Sinyalı gösteriyor ve arama yaptığım zaman star tv'ye ait frekanstaki kanalları gösterdi ve kanal listesini kaydettim sorunsuz bir şekilde izliyorum durup gene başlatıyorum zamanı ayarlayıp kayıt yapabiliyorum.ama başka bir frekansı girdiğim zaman sinyal geliyor. Ama bu defa kanal listesi gelmiyor. Bazı frekanslarda ise sinyalde hiç gelmiyor.

Not:kullandığım tv kartı skystar USB 2.0

Şimdiden yardımcı olan forumdaki arkadaşlara teşekkürlerim bir borç bilir.
Herkese iyi forumlar:)
sistem_

Re: Sinyal kalitesi varken tv kanalların bulunmaması

İleti aQUa » Cmt Haz 01, 2013 1:19 am

Kullandığınız işletim sistemi hakkında herhangi bir yorum yapmamışsınız, özellikle de 32-64 bit konusunda.

Eğer ürünü kısa bir süre önce aldıysanız ve 32 bit işletim sistemlerinden biri ile kullanıyorsanız,CD kurulum ekranındaki kurulması zorunlu yazılımlar başlığı dikkatinizden kaçmış bu nedenle de DVBPlayer yazılımını muhtemelen kurmayı unutmuş olabilirsiniz veya Windows Vista ve 7 gibi bir işletim sistemi altında kullanıcı denetimi açık ve yüksek korumalı iken filtre ve Alternatif yazılımları kurmayı denemiş ancak bu denetimlerin açık veya yüksek kademeli olması nedeniyle bazı dosyalar tam yüklenmemiş olabilir.
aQUa
aQUa

Re: Sinyal kalitesi varken tv kanalların bulunmaması

İleti sistem_ » Pzr Haz 02, 2013 9:47 am

Kullanmış oldugum işletim sistemi xp
Programın yüklemeye başlamadan önce kullanım kılavuzunu okuyarak yükleme yaptım.
yaptıklarını bir gözden geçireyim sizin dediğiniz gibi bir şeyleri atlamış olabilirim
sistem_

Alt-DVB

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir